Nadzorni odbor

Članovi Nadzornog odbora 26.6.2021.-

Marko Milković-predsjednik

Danijeka Čebuhar, zamjenik predsjednika NO

Meris Kapetanović, član

Adam Budiselić, član

Nenad Crnković. član

Članovi NO 16.11.20.-25.06.2021.

Valentin Crljenko, predsjednik

Danijela Čebuhar, zamjenik predsjednika NO

Meris Kapetanović, član

Adam Budiselić, član

Nenad Crnković, član

__________________________________________________________________________

ČLANOVI Nadzornog odbora 18.7.2018.-16.11.2020.

  • Marijan Šokac, predsjenik NO
  • Valentin Crljenko, zamjenik predsjednika
  • Adam Budiselić , član
  • Dalibor Fak, član
  • Larsen Čebuhar, član

________________________________________________________________

Nadzorni odbor od 13.03.2017.-16.07.2018.

  • Hrvoje Ljubobratović, predsjednik NO 1-4 sjednice NO
  • Igor Mihaljević, zamjenik predsjednika NO
  • Milutin Burić, član
  • Branko Liker, član
  • Josip Kauzlarić, član